Oświata - Informacje

Szanowni Państwo

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się instytucją edukacyjną, działającą na terenie Dolnego Śląska. Nasze referencje to ponad 60 lat istnienia na rynku kształcenia ustawicznego i zadowolenie klientów. Naszym zadaniem jest wspieranie rozwoju gospodarczego poprzez realizację usług szkoleniowych i doradczych, mających na celu doskonalenie zasobów ludzkich.

Inwestowanie w szkolenie i rozwój personelu jest obecnie nieodzownym elementem strategicznych działań każdej firmy. Czas, jest w biznesie wartością nadrzędną, nie można więc sobie pozwolić na jego stratę, czy też naukę na własnych błędach. Znacznie lepsze efekty można osiągnąć korzystając z pomocy wyspecjalizowanych instytucji.

Specjalizujemy się w organizowaniu profesjonalnych szkoleń dla kadry menedżerskiej i pracowników instytucji państwowych i prywatnych. Oferty nauczania zawsze staramy się dostosować do specyficznych wymagań Zleceniodawcy.

Posiadamy akredytację Dolnośląskiego Kuratorium Oświaty.

Zaufało nam prawie 300 tysięcy osób, które skorzystały z naszej oferty, w ramach której przeprowadziliśmy blisko 15 tysięcy różnego rodzaju szkoleń.

Z chwilą wejścia Polski do Unii Europejskiej realizujemy wiele szkoleń dofinansowywanych ze środków unijnych.

Certyfikat potwierdzający jakość - Oświata WrocławW uznaniu za wysoki poziom świadczonych przez nas usług otrzymaliśmy szereg certyfikatów, a także za szczególne osiągnięcia w działalności na rzecz rozwoju placówek edukacyjnych firma nasza została odznaczona przez Ministra Edukacji Narodowej odznaką nr 1255Za zasługi dla Oświaty”.

Dysponujemy doskonale przygotowaną kadrą pedagogiczną i dydaktyczną, która opracowuje i realizuje programy szkoleniowe odpowiadające nieustannie zmieniającym się potrzebom rynku.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem.


Zapraszamy do współpracy

Zarząd i Rada Nadzorcza 

Kursy zawodowe

Zdobądź nowe umiejętności. Sprawdź naszą atrakcyjną ofertę kursów zawodowych.

Dostępne kursy

Studium policealne

Atrakcyjne kierunki i nowoczesna baza dydaktyczna. Studium policealne "Oświata".

Dostępne kierunki

Turystyka

Zimowiska, wycieczki, obozy oraz kolonie - spędzaj ciekawie i aktywnie wolny czas.

Zobacz szczegóły